Jsem docela rád, že jsi sem zabrouzdal/a

Piercing INFORMATION

15. prosince 2008 v 0:08 | Erik |  Piercing a tetování
Co takhle zkusit piercing?
Nebaví vás nosit šperky stále na tom samém místě? Zkuste se ozdobit jinde. Máte propíchnuté uši? To je také piercing, tak proč si nenechat dát malou ozdobičku do nosu, brady, do pupíku nebo třeba do jazyka? Celé tělo je vám k dispozici. Žijeme jen jednou, tak do toho...
Nezáleží na tom, kolik vám je. Nezáleží, co děláte za práci. I vrcholová manažerka může nosit piercing, když vypadá vkusně. A pokud to šéf přece jen nevidí rád, můžete si nechat probodnout kůži na nějakém intimnějším místě a nikdo nic nepozná...

Vyjádřete své já
Správně vybranou ozdobou můžete vyjádřit, jaká jste. Jste dravá a divoká žena? A co tak si ušní lalůček prošpikovat malým ostnem? Je léto a nosíte krátké tričko? Dejte si do pupíku barevného motýlka nebo květinu. V kurzu jsou také blýskavé korálky a stále ještě se nosí kroužky, například v nose. Když můžete mít kroužek v uchu, tak proč ne v nose?

Jaký materiál zvolit?Se vstupem do EU seženete podkovičky, kroužky, kolečka, hroty pouze z titanu a teflonu.

Bolí to?
Záleží na tom, kam to chcete. Nejvíce bolestivé je propíchnutí nosu a bradavek. Vpichy do jazyka, ušních lalůčků, obočí, pupíku a genitálií s sebou přináší nejmenší bolest. Pokud máte ze zákroku velký strach, požádejte piercera o znecitlivění. Více než konkrétní propichování vyžaduje trpělivost zahojení. Přeci jen jde o chirurgický zákrok.

Jak se zrodil piercingNejde o žádnou novinku. Piercing - stejně jako tetování - se pyšní tisíciletou tradicí. U národů po celém světě byl symbolem dosažení dospělosti nebo společenského postavení. Ozdobné prvky se vyráběly z kostí, dřeva a veškerého tehdy dostupného materiálu.

!! Zdroj tohoto článku je blog : thecoolgirl.blog.cz !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ¨N-ikk-a ¨N-ikk-a | 8. dubna 2009 v 22:32 | Reagovat

jn me to tm nebolelo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog založen: 13.12.2008 ve 23:15